„Berušky“ na výletě

Že bez práce nejsou koláče se přesvědčily děti z MŠ „Berušky“ na školním výletě na farmě „Pony klub Teplýšovice“.
Po přivítání s našimi kamarády Péťou a Aničkou, nám jejich maminka sdělila, že kdo si chce zajezdit na koníkovi, musí také přiložit ruku k dílu. Vysvětlila dětem jak je péče o koně náročná. A tak jsme se do toho pustili. Děti dostaly malá kolečka lopaty a pustily se do práce. Na začátku bylo trochu „brblání“ že to smrdí, ale nakonec všechny hromádky zmizely. Děti si také mohly zaskákat parkur. A pak už hurá, jdeme jezdit. Zažili jsme krásné dopoledne na čerstvém vzduchu, přiložili jsme ruku k dílu, zjistili, jaký je svět z koňského sedla a užili si spoustu legrace. Doufáme, že „vstupné“, mrkvičky a jablíčka, které jsme přivezli v batůžkách, koníkům moc chutnaly.

Moc děkujeme rodině Švecových za tento zážitek.

Hana Bártová