Deníček malých lyžařů – pátek

Milé maminky a tatínkové,

Týden se překulil, ani nevíme jak a máme tu konec našeho lyžařského kurzu a naše poslední hlášení. Je pátek, ale nám energie neubývá, naopak celí natěšení jsme nasedali do autobusu a jen se v dálce zableskla bílá „nitka“ sjezdovky, začali jsme spontánně skandovat „Monínec, Monínec, hurá!“ Poslední den nás přivítalo nádherné slunečné počasí (to asi vykouzlili naši šikovní rodiče), a tak jsme rychle naskočili na lyže a šup na kopec, dopilovat lyžařský styl. A pak to přišlo. Závody, co vlastně nejsou závody. Moc děkujeme za početné obecenstvo a doufáme, že si to všichni užili tak jako my. Poslední hlášení končí, ale ještě předáme slovo paní učitelkám.
Vaši malí lyžaři

Milí rodiče,
máme za sebou náročný, ale krásný týden. Týden v pěkném prostředí, se skvělým zázemím a velmi dobrou organizací. Měly jsme velkou radost z pokroků, které Vaše děti každým dnem dělaly a že nebyly malé. Byly jsme na ně pyšné, jak celý kurz zvládaly. Děkujeme dětem za jejich odvahu, ale poděkování patří i našim p. kuchařkám, které nás každý den vybavily perfektní a vydatnou svačinkou, p. řidiči, který nás celý týden bezpečně vozil a samozřejmě skvělému týmu lyžařské školičky. Vám rodičům chceme poděkovat za milé reakce na zprávičky v Aplikaci a osobní pochvaly od řady z Vás. Věříme, že si děti kromě lyžařských dovedností, medaile a diplomu odvezly i spoustu krásných zážitků. Byla to dřina, ale stálo to za to!!! Slovy dětí: BYLO TO BOŽÍ!
Vaše „beruščí učitelky“