Deníček malých lyžařů- středa

Milé maminky a tatínkové,
je tu středeční hlášení. Přehoupli jsme se druhé poloviny našeho lyžařského kurzu a hrdě hlásíme, že každý den děláme větší a větší pokroky. Je to určitě i tím, že nás to všechny moc baví a hodně se snažíme. Vlastně chvílemi i zapomínáme, že se učíme a bereme to jako velkou legraci a hru, díky našim super instruktorům, kteří pro nás vymýšlí zábavné úkoly. Zvládáme jízdu na pohyblivém koberci, zastavit, obloučky, jízdu na pomě, na kotvě, ….. jsme prostě JEDNIČKY. Už se moc těšíme , až Vám v pátek vše ukážeme. Sluníčko dnes mělo asi dovolenou, dokonce nás překvapil i drobný kraťoučký deštík, a tak jestli znáte nějaké kouzlo, prosíme vyčarujete nám na poslední dny krásné počasí.

Vaši malí lyžaři
PS: Paní učitelky se nestačí divit, kolik toho dokážeme zbaštit, holt čerstvý vzduch a pohyb dělá své 🙂 V zítřejším hlášení najdete informace, jak budou probíhat páteční „závody“a kdy a kam za námi můžete dorazit. Prosíme, zkontrolujte nám batůžky, jestli v nich nemáme mokré rukavice, které je potřeba usušit, ono to v těch mokrých není prima.
PPS: Celé úterní hlášení si můžete přečíst na webových stránkách „Berušek“, Aplikace nějak zlobila, tak to paní učitelky napsaly sem. Paní učitelky děkují rodičům za milé odpovědi 🙂