Malí lyžaři z Berušek

Začátkem ledna absolvovaly přihlášené děti lyžařský kurz na Monínci. Každý den podávaly rodičům pravidelné „hlášení“ v „Deníčku malých lyžařů“. Nahlédněte, jak se našim „Beruškám“ dařilo:

Milé maminky a tatínkové,
a je tu středeční lyžařské „hlášení“. Říká se, že středa je zlomový den kurzu, nožky už bývají trošku unavené a občas se někomu moc na svah nechce. Jenže my, děti z „Berušek“, nejsme žádné padavky, a tak jsou na nás paní učitelky právem hrdé, že ještě nepadla ani jedna slzička a nikoho nemusí přemlouvat. Naopak, moc se snažíme a úsměv nám z tváří nemizí. Dnes jsme si do lyžařského menu k „pizze“ přidaly i „hranolky“ (další lyžařský postoj :)), barevné kroužky při hře na auta použili jako volanty, někteří z nás mohli vyzkoušet i jízdu na pomě na hotelovém svahu a někdo už dokonce „svištěl“ na velké sjezdovce. Těšíme se, že v pátek od 10,45 vám můžeme ukázat, co všechno už zvládneme. Ale o tom se blíže dozvíte až zítra.

Vaši malí lyžaři