Otvírání zahrádky

Jaro je tu! Nesměle vykukují hlavičky jarních kytiček, sluníčko nabírá na síle a děti z MŠ Berušky již nedočkavě vyhlížejí datum v kalendáři, na který je naplánované „Otvírání zahrádky“.


Hurá, je to tady. Právě dnes, ve čtvrtek 23.3., svou zahrádku slavnostně otevřeme. Moc dobře víme, že nás čeká den plný překvapení a zábavy.  Na tento den se chystaly nejen děti a paní učitelky, ale i rodiče přiložili ruku k dílu a připravili svým dětem na dnešní den květináčky s jarními kytičkami a různobarevné mašličky.
Můžeme začít. Ale kam se schovalo sluníčko? Po obloze se toulají jen samé mráčky a sluníčko jen občas nesměle vyšle zářivý paprsek. Překvapení! Sluníčko se přikutálelo k nám na školní zahradu a připravilo nám slunečné úkoly. Za splněné úkoly jsme od sluníčka dostali klíč a zahrádku i pískoviště slavnostně odemkli.
Užili jsme si společně spoustu zábavy a zahrádka teď září sluníčky, kterými jsme pokreslili všechny chodníky a také barvami od jarních kytiček, za které moc děkujeme všem rodičům. VÍTEJ, JARO!

Iva Mudrová