Šerpovaná předškoláků

Nám poslední píseň zní, zas přichází loučení…..

znělo v pátek 11. 6. 2021 zahradou „u Berušek“. A že to bylo loučení dojemné, dokazovaly slzy maminek, tatínků i paní učitelek.
Jsme rády, že jsme se za dodržení všech hygienických opatření mohly rozloučit s našimi „velkými předškoláky“ a poslat je do opravdové školy. Věřte nám, že každý rok se loučíme těžce a velmi nerady. K tomu jsme se s letošními předškoláky neužili tak, jako za jiných časů.


Avšak v pátek při rozlučce jsme si to všichni vynahradili. Počasí nám přálo a my jsme mohly hrdě šerpovat skoroškoláky před dojatými zraky rodičů. Nejprve však musely děti, splnit předškoláci úkoly, abychom si byly jisté, že je do té opravdové školy můžeme pustit.
Na závěr se nám o zábavu postarala naše oblíbená zpěvačka Kačenka Ševidová se Zdeňkem Kopeckým. Tančilo se a zpívalo a domů senám vůbec nechtělo. Všem přejeme krásné prázdniny a dětem, pedagogům i rodičům školní rok 2021/2022 takový, jak má být.

„beruškovské učitelky“