Šerpovaná předškoláků

Je to nedávno, když jsme zahajovali školní rok.

Všichni jsme měli stejné přání, aby byl ten nový rok lepší a klidnější než ten minulý. Toto přání se nám bohužel nesplnilo, ale díky vysokému nasazení všech zaměstnanců školy, mohly děti v „Beruškách“ prožít krásný rok plný her, cestování a zábavy. Devět dní před koncem roku, přišel čas na rozloučení s předškoláky. Přestože je to akce plná zábavy, tance a smíchu, se ani letos nikdo z nás neubránil slzám. Prožili jsme společně první slovíčka, radosti i trápení, první kamarádství, ale nyní nastal čas jít dál.

Všem zaměstnancům mateřské školy patří poděkování za skvělou práci, ať přes prázdniny naberou hodně sil a našim předškolákům přejeme, ať na cestu do první třídy vykročí tou správnou nohou.

Stejně jako minulý rok končím přáním, aby ten příští školní rok byl již opravdu klidnější než ten letošní.

Miroslava Kheková

ředitelka školy