Dlouhý, Široký a Bystrozraký, O Koblížkovi, Tři prasátka

Dnešní den byl pro děti sváteční – 20.3. přece začíná jaro! Děti mají zimu rády, ale na jaro se už těší. Sluníčko od rána krásně svítilo a ve školce na děti čekalo ještě jedno překvapení. Přijelo divadlo. A to mají děti moc rády.
Tentokrát přivezlo pro děti hned tři pohádky „Dlouhý, Široký a Bystrozraký“, „O Koblížkovi“, „Tři prasátka“. Pohádky doprovázely známé písničky a ty si také děti také s chutí zazpívaly.  Pak si oddechly, když vše, jako v každé pohádce, dobře dopadlo. Princ zachránil princeznu, prasátka se před vlkem schovala v domečku. A co Koblížek? Ale ten je přece k jídlu a když ho liška snědla, babička upekla dědečkovi jiný. Děti hercům zatleskaly a pak vyběhly na zahrádku užít si jarního sluníčka.
Pochvalovaly si, jak si ten dnešní den krásně užily.

Ivana Nohová