Zdobení stromečku

Do Vánoc zbývá jen pár dnů. Všechno již je vyzdobené, upečené, zabalené, a je ten pravý čas na vánoční radování.

Naše děti si užily plno zábavy při zdobení školky, kreslení přáníček pro všechny hodné lidi a výrobě dárků pro své nejmilejší rodiče. A protože učíme děti, že je důležité nejen dárky dostávat, ale umět dát i něco, co se nedá koupit, měli jsme velkou radost, že jsme po dvou letech mohli obnovit tradici společného zdobení stromku pro zvířátka. Sešly se celé rodiny a stromeček byl za chvilku vyzdobený krásnými vlastnoručně vyrobenými ozdobami.  Při vystoupení dětí se pak leskly oči nejen dětem, ale i rodičům. Dětem od radosti a rodičům dojetím. A ani mráz nám nepřekazil naše předvánoční setkání a závěrem jsme společně se zpěvačkou Kateřinou Ševidovou a Zdeňkem Kopeckým rozezpívali celou zahradu vánočními koledami.
Miroslava Kheková, ředitelka školy