„Jak myška snědla měsíc“

Tajemný svět knih se nám otevřel 28. 2. 2024 v městské knihovně v dětském oddělení. Mladší děti ( 3-5 leté ) okouzleně poslouchaly vyprávění paní knihovnice o myšce, které se splnilo její velké přání. Některé děti byly v tomto prostředí poprvé, a tak nadšením nevěděly, co si prohlédnout dříve. Čas strávený v knihovně nám rychle utekl, proto nezbývá, než poprosit rodiče a vrátit se tam s nimi. Přívětivá knihovnice ráda dětem poradí, kde najít další úžasné příběhy nejen malé myšky, ale třeba i dětských hrdinů.                                                                                                                                  Knihy jsou součástí malých i velkých, probouzí fantazii, radost, vzdělávají nás a obohacují, a proto se budeme těšit zase někdy příště. Děkujeme.

Martina Benáková