Deníček malých lyžařů- čtvrtek

Milé maminky a tatínkové,
dnes vládlo na Monínci takové „bláznivé“ počasí. Nejdřív nesměle vykukovalo sluníčko, na lanovce jsme pak vjížděli do mraků, které se jen pomalu a lenivě zvedaly, a nakonec nás zkropil deštík. Ale nám to vůbec nevadilo. Dneska byl totiž úplně nejvíc nejlepší den. Čekal na nás dopis od oslíka Monyho (maskot lyžařské školy Monínec), kde nám oznámil, že má dnes pro nás připravené úkoly a velké překvapení. Už jsme se nemohli dočkat, a tak šup na lyže a vzhůru za dobrodružstvím. Museli jsme zvládnout spoust lehčích, ale i těžších úkolů. Za každý splněný úkol jsme dostali jeden dílek do skládanky, kterou když jsme složili, zjistili jsme, že je to mapa, na které je vyznačeno, kde na nás čeká poklad. Se vším nám opět pomáhali naši instruktoři, z kterých se za ten týden stali naši super kamarádi. A tak jsme si užili spoustu zábavy se sladkým pokladem na závěr. Bylo to prostě super, bezvadný „božííí“,….:)
Vaši malí lyžaři
PS: Prosíme, mohli byste nám na zítra vyčarovat sluníčko, abychom vám mohli v plné parádě předvést co všechno jsme se naučili?