Deníček malých lyžařů – úterý

Milé maminky a tatínkové,
Je tady úterní „hlášení“. Dnes nás na Monínci přivítalo sluníčko, přes noc sjezdovka přituhla, takže podmínky na lyžování ideální a my se cítili jako na horách. Ranní přípravu zvládáme skvěle, pro paní učitelky je to sice pěkná ranní rozcvička ( 24 párů lyžáků, 24 párů rukaviček, 24 bundiček, 24 vestiček, 24 čepic nebo kukel, 24 helmiček vydá za své 😊), ale i my se hodně snažíme a tak jsme za chvilku stáli připraveni a natěšeni, co nás dnes čeká.
Po ranní rozcvičce jsme se rozřadili do družstev. Dnes nám přibylo nové družstvo – zelené. Na spodním svahu jsme společně opakovali, co jsme se už naučili, zelené družstvo pak vyjelo na pohyblivém koberci o něco výš a sjíždělo tedy delší sjezdovku a na závěr si už dokonce troufli i na spojovací pruh z velké sjezdovky.
Modré a oranžové družstvo již od rána svištělo na velké sjezdovce. Sedačkovou lanovkou nahoru a pak jsme trénovali i jízdu na kotvě. A víte co? Zvládli jsme to úplně všichni 😊. Dopoledne nám uteklo tak rychle, že jsme se ani nenadáli a autobus už nás vezl zpátky do školky.

Vaši malí lyžaři

PS: Dokonce jsme našli i „ztracený „batoh, čekal na nás skrčený v koutku za lavicí 😊. I když na nás zatím únava není znát, zpívali jsme celou zpáteční cestu autobusem, mamky, „zažeňte“ nás včas do pelíšků, zítra je středa, budeme už v polovině, tak ať si to odpočatí užijeme.