Odpoledne s tatínky

V pátek 14.6. odpoledne se do školky hrnuli jen samí tatínkové. Kdo šel kolem si říkal, co se to ve školce děje.
V neděli 16.6. měli všichni tatínkové svátek, a tak jim děti a paní učitelky připravily dárek na zahradě školky. Tatínky čekalo na zahradě plno úkolů, které plnili společně se svými dětmi: přetahovaná, jízda slalomem s kolečkem, stavění ze stavebnic, výroba vlaštovky z papíru, překonání překážky s plným půllitrem. Z tatínků byli na chvíli i básníci a plno krásných básniček nám teď zdobí vstup do školky. O zábavu bylo opravdu postaráno. Ze zahrady se ozývalo povzbuzování a smích.
Věříme, že si to všichni moc užili. A to je ta největší odměna i pro paní učitelky, které mají s přípravou plno práce a také starost, aby se vše vydařilo.

Ivana Nohová